Additional information
| Weight | 6 oz |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 0.167 in |
| Artist | Base, Rob & D.J. E-Z Rock |
| Title | It Takes Two |
| Format | 12IN |
| Media Condition | Very Good (VG) |
| Sleeve Condition | Very Good (VG) |
| Condition Notes | Light Marks |
$10.50
Used vinyl. See notes on condition.
Out of stock
| Weight | 6 oz |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 0.167 in |
| Artist | Base, Rob & D.J. E-Z Rock |
| Title | It Takes Two |
| Format | 12IN |
| Media Condition | Very Good (VG) |
| Sleeve Condition | Very Good (VG) |
| Condition Notes | Light Marks |