Additional information
| Weight | 3 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 0.125 in |
| Artist | Canned Heat |
| Title | 1967-1976: The Boogie House Tapes |
| Format | CD |
| Media Condition | Mint (M) |
| Sleeve Condition | Mint (M) |
| Condition Notes | Sealed copy. |
$10.00
Used CD. See notes on condition.
1 in stock
| Weight | 3 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 0.125 in |
| Artist | Canned Heat |
| Title | 1967-1976: The Boogie House Tapes |
| Format | CD |
| Media Condition | Mint (M) |
| Sleeve Condition | Mint (M) |
| Condition Notes | Sealed copy. |