Additional information
| Weight | 6 oz |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 2.5 × 0.5 in |
| Artist | Darden Smith |
| Title | Trouble No More |
| Format | CS |
| Media Condition | Very Good Plus (VG+) |
| Sleeve Condition | Very Good (VG) |
| Condition Notes | Spine slightly sun faded |
$2.50
Used Cassette. See notes on condition.
1 in stock
| Weight | 6 oz |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 2.5 × 0.5 in |
| Artist | Darden Smith |
| Title | Trouble No More |
| Format | CS |
| Media Condition | Very Good Plus (VG+) |
| Sleeve Condition | Very Good (VG) |
| Condition Notes | Spine slightly sun faded |