Additional information
| Weight | 3 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 0.125 in |
| Artist | E |
| Title | Hello Cruel World |
| Format | CD |
| Media Condition | Very Good (VG) |
| Sleeve Condition | Very Good (VG) |
| Condition Notes | Sleeve and disc have some light wear/marks |
$2.00
Used CD. See notes on condition.
1 in stock
| Weight | 3 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 0.125 in |
| Artist | E |
| Title | Hello Cruel World |
| Format | CD |
| Media Condition | Very Good (VG) |
| Sleeve Condition | Very Good (VG) |
| Condition Notes | Sleeve and disc have some light wear/marks |