Additional information
| Weight | 3 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 0.125 in |
| Artist | Genral Patton |
| Title | Tough Guys |
| Format | CD |
| Media Condition | Mint (M) |
| Sleeve Condition | Very Good Plus (VG+) |
| Condition Notes | Sealed copy. Wrapping torn. |
$11.99
Used CD. See notes on condition.
1 in stock
| Weight | 3 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 0.125 in |
| Artist | Genral Patton |
| Title | Tough Guys |
| Format | CD |
| Media Condition | Mint (M) |
| Sleeve Condition | Very Good Plus (VG+) |
| Condition Notes | Sealed copy. Wrapping torn. |