Additional information
| Weight | 6 oz |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 0.167 in |
| Artist | Global Communication |
| Title | 76:14:00 |
| Format | LP |
| Media Condition | Mint (M) |
| Sleeve Condition | Very Good Plus (VG+) |
| Condition Notes | Sealed copy. Saw mark on bottom |
$150.00
Used vinyl. See notes on condition.
Out of stock
| Weight | 6 oz |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 0.167 in |
| Artist | Global Communication |
| Title | 76:14:00 |
| Format | LP |
| Media Condition | Mint (M) |
| Sleeve Condition | Very Good Plus (VG+) |
| Condition Notes | Sealed copy. Saw mark on bottom |