Additional information
| Weight | 3 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 0.125 in |
| Artist | Hank Williams Jr. |
| Title | A.K.A. Wham Bam Sam |
| Format | CD |
| Media Condition | Near Mint (NM or M-) |
| Sleeve Condition | Near Mint (NM or M-) |
| Condition Notes | No bar code |
$7.00
Used CD. See notes on condition.
Out of stock
| Weight | 3 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 0.125 in |
| Artist | Hank Williams Jr. |
| Title | A.K.A. Wham Bam Sam |
| Format | CD |
| Media Condition | Near Mint (NM or M-) |
| Sleeve Condition | Near Mint (NM or M-) |
| Condition Notes | No bar code |