Additional information
| Weight | 3 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 0.125 in |
| Artist | Jesus Jones |
| Title | Doubt |
| Format | CD |
| Media Condition | Very Good Plus (VG+) |
| Sleeve Condition | Very Good Plus (VG+) |
| Condition Notes | Disc has a couple light marks |
$3.00
Used CD. See notes on condition.
1 in stock
| Weight | 3 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 0.125 in |
| Artist | Jesus Jones |
| Title | Doubt |
| Format | CD |
| Media Condition | Very Good Plus (VG+) |
| Sleeve Condition | Very Good Plus (VG+) |
| Condition Notes | Disc has a couple light marks |