Additional information
| Weight | 3 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 0.125 in |
| Artist | Phish |
| Title | Hampton Comes Alive |
| Format | CD |
| Media Condition | Mint (M) |
| Sleeve Condition | Near Mint (NM or M-) |
| Condition Notes | Sealed copy. Barcode is cut. |
$20.00
Used CD. See notes on condition.
Out of stock
| Weight | 3 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 0.125 in |
| Artist | Phish |
| Title | Hampton Comes Alive |
| Format | CD |
| Media Condition | Mint (M) |
| Sleeve Condition | Near Mint (NM or M-) |
| Condition Notes | Sealed copy. Barcode is cut. |