Additional information
| Weight | 3 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 0.125 in |
| Artist | The Roches |
| Title | A Dove |
| Format | CD |
| Media Condition | Very Good Plus (VG+) |
| Sleeve Condition | Very Good (VG) |
| Condition Notes | Drill hole through front and back art. |
$4.00
Used CD. See notes on condition.
Out of stock
| Weight | 3 oz |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 0.125 in |
| Artist | The Roches |
| Title | A Dove |
| Format | CD |
| Media Condition | Very Good Plus (VG+) |
| Sleeve Condition | Very Good (VG) |
| Condition Notes | Drill hole through front and back art. |