Additional information
| Weight | 6 oz |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 2.5 × 0.5 in |
| Artist | The Statler Brothers |
| Title | The Legend Goes On… |
| Format | CS |
| Media Condition | Mint (M) |
| Sleeve Condition | Mint (M) |
| Condition Notes | Sealed copy |
$2.50
Used Cassette. See notes on condition.
1 in stock
| Weight | 6 oz |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 2.5 × 0.5 in |
| Artist | The Statler Brothers |
| Title | The Legend Goes On… |
| Format | CS |
| Media Condition | Mint (M) |
| Sleeve Condition | Mint (M) |
| Condition Notes | Sealed copy |