Additional information
| Weight | 6 oz |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 0.167 in |
| Artist | The Zombies |
| Title | The Zombies |
| Format | LP |
| Media Condition | Very Good Plus (VG+) |
| Sleeve Condition | Very Good Plus (VG+) |
| Condition Notes | Jacket has light ring wear |
$70.00
Used vinyl. See notes on condition.
Out of stock
| Weight | 6 oz |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 0.167 in |
| Artist | The Zombies |
| Title | The Zombies |
| Format | LP |
| Media Condition | Very Good Plus (VG+) |
| Sleeve Condition | Very Good Plus (VG+) |
| Condition Notes | Jacket has light ring wear |