Additional information
| Weight | 6 oz |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 0.167 in |
| Artist | Various |
| Title | Lux Aeterna |
| Format | LP |
| Media Condition | Very Good Plus (VG+) |
| Sleeve Condition | Very Good (VG) |
| Condition Notes | Jacket has some corner wear |
$5.50
Used vinyl. See notes on condition.
1 in stock
| Weight | 6 oz |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 0.167 in |
| Artist | Various |
| Title | Lux Aeterna |
| Format | LP |
| Media Condition | Very Good Plus (VG+) |
| Sleeve Condition | Very Good (VG) |
| Condition Notes | Jacket has some corner wear |