Additional information
| Weight | 6 oz |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 0.167 in |
| Artist | Verdi |
| Title | La Forza Del Destino |
| Format | LP |
| Media Condition | Mint (M) |
| Sleeve Condition | Good Plus (G+) |
| Condition Notes | Sealed copy. Box has slit in bottom |
$10.50
Used vinyl. See notes on condition.
1 in stock
| Weight | 6 oz |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 0.167 in |
| Artist | Verdi |
| Title | La Forza Del Destino |
| Format | LP |
| Media Condition | Mint (M) |
| Sleeve Condition | Good Plus (G+) |
| Condition Notes | Sealed copy. Box has slit in bottom |