Additional information
| Weight | 6 oz |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 0.167 in |
| Artist | Wagner |
| Title | Die Walkure 1960 |
| Format | LP |
| Media Condition | Very Good Plus (VG+) |
| Sleeve Condition | Good Plus (G+) |
| Condition Notes | Botton corners of box torn/bent |
$30.00
Used vinyl. See notes on condition.
1 in stock
| Weight | 6 oz |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 0.167 in |
| Artist | Wagner |
| Title | Die Walkure 1960 |
| Format | LP |
| Media Condition | Very Good Plus (VG+) |
| Sleeve Condition | Good Plus (G+) |
| Condition Notes | Botton corners of box torn/bent |